Aktuality

V letošním roce 2019 se nám jako první zakázku podařilo vyhrát výběrové řízení mezi silnou konkurenkcí, na dodávku stroje přímo pro ČEZ a.s.. Další objednávky na sebe nenechaly dlouho čekat a již v… Detail reference »

Zde můžete sledovat postup výstavby našeho nově plánovaného výrobně-školícího střediska v Havlíčkově Brodě. Detail reference »

Princip plazmového řezání jsme Vám přiblížili v článku několik slov k plazmovému řezání neboli pálení plazmou. A vysvětlili jsme Vám také, jak vybrat nejvhodnější plazmový řezací zdroj.… Detail reference »

Naše společnost HONKYS Export s.r.o. je českým výrobcem profesionálních CNC strojů. Jejich vývojem a návrhy se zabývá více než 10 let a po dlouholetých zkušenostech v oboru již můžeme říci,… Detail reference »

Kyslíkové pálení je pojem spjatý především s autogenním řezáním kovového materiálu - v našem případě plechů z černé nebo vysokouhlíkaté oceli. S pomocí autogenní technologie můžete řezat… Detail reference »

Nabídka plazmových zdrojů na trhu je rozsáhlá. Společnost HONKYS Export s.r.o. ale nabízí svým zákazníkům jen ty nejlepší - plazmové řezací zdroje od renomovaných značek Kjellberg nebo… Detail reference »

V nabídce naší společnosti najdete plazmové zdroje, které Vám spolu se stroji Honkys umožňují plazmové řezání neboli pálení různých materiálů. Princip tohoto řezání plazmou není na pochopení nijak… Detail reference »

Vsaďte na skvělé pomocníky pro termické dělení kovů Odsávané stoly patří k základní výbavě každého provozu, na kterém probíhá termické dělení kovového materiálu. Během řezu totiž vznikají … Detail reference »

Od 25. do 29. září 2017 byla v Německém Düsseldorfu k vidění řada novinek. Mezi nimi i nové plazmové zdroje CutFire 100i a koncept Q3000 z nové generace plazmových zdrojů.   CutFire 100i Nový… Detail reference »

Máte dotazy? Chcete si domluvit schůzku?

Obraťte se na nás na:

+420 775 000 160 (Po - Pá: 8 - 17)
info@honkys-export.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a přijďte se poradit na osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Honkys export s.r.o , IČ: 28858808, se sídlem Kaprova 42/14, Staré město, 161 00 Praha 1, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace