CNC stroje a příslušenství

CNC stroje navrhujeme a vyrábíme přesně na míru. Jsme špička ve svém oboru s celosvětovou sítí. CNC stroje pro plazmové, laserové a autogenní řezání Vám dodáme včetně veškerého příslušenství a poskytneme na ně záruční i pozáruční servis.

Stačí si jen vybrat z naší základní nabídky CNC stroj, který bude maximálně vyhovovat vašim potřebám. Každý CNC stroj můžeme přizpůsobit pro Vaši výrobu. Zajišťujeme také samotnou montáž CNC strojů, jejich uvedení do provozu včetně zaškolení technického personálu.

 

odznak eco friendly productJsme si vědomi, že v dnešní době je velmi důležité dbát na zdravý život a přírodu okolo nás, proto u všech našich strojů, které vyrábíme, klademe velký důraz na ochranu životního prostředí. Všechny naše stroje bez vyjímky splňují veškeré potřebné parametry, které udává EU. Společně se špičkovou filtrační a odsávací technikou zabraňujeme jakémukoliv uvolňování škodlivých látek do ovzduší.

HONKYS EXPERT

HONKYS EXPERT

HONKYS PROFI

HONKYS PROFI

HONKYS PRIMA

HONKYS PRIMA

HONKYS EKO

HONKYS EKO

HONKYS EXCLUSIVE

HONKYS EXCLUSIVE

HONKYS EKO LASER

Máte dotazy? Chcete si domluvit schůzku?

Obraťte se na nás na:

+420 775 000 160 (Po - Pá: 8 - 17)
info@honkys-export.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a přijďte se poradit na osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Honkys export s.r.o , IČ: 28858808, se sídlem Kaprova 42/14, Staré město, 161 00 Praha 1, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace