Filtrace a odsávací stoly

odsávací zařízeníodsávací zařízení rozebrané na dílysestavená filtrace

Filtrační a odsávací zařízení

Nabízíme filtrační zařízení českého výrobce s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou značky TIGEMMA. Filtrační zařízení jsou určená pro filtraci plynů a zplodin (emisí). Jinak řečeno pro oddělení tuhých prachových částic a filtraci plynů, které vznikají jako emise při termickém dělení kovového materiálu.

Ve spolupráci s firmou TIGEMMA dodáváme jako součást pálicích pracovišť filtrace různého typu

TIG FS

TIG FSD - výkon 1250 - 4850 m3/hod

CYKLONY - pro oddělení pouze tuhých částic, k odsávání jemné a nelepivé znečistěné vzdušniny pro průmyslové účely

Odsávací stoly k ochraně zdraví při termickém řezání kovů

Naše společnosti HONKYS Export s.r.o. spolupracuje s českým výrobcem s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou svých produktů TIGEMMA. A díky tomu Vám nabízíme odsávací stoly, které jsou nezbytné na každém pracovišti, kde probíhá termické dělení kovového materiálu. Odsávací stoly jsou vybavené speciálními sekcemi pro odsávání zplodin, a tudíž ochraňují zdraví pracovníků. Tyto pracovní plochy jsou navíc konstruovány tak, aby mohly být zatížené i velice silným plechem.

Zvolte si dle svých potřeb materiálový stůl

Stoly lehké řady s nosností do 390 kg/m2 - Stoly nové generace s lehkou konstrukcí a pracovní plochou 2000 x 6000 mm. Určené jsou pro řezání kovů s maximální tloušťkou 50 mm. Pořídíte je za velmi výhodnou cenu.

Stoly střední řady s nosností do 1800 kg/m2 - Stoly střední řady jsou sestaveny z několika modulů, jejichž kombinací vždy docílíte požadované pracovní délky. Stoly jsou určené pro materiály s tloušťkou 0 –220 mm.

Stoly těžké řady s nosností do 2400 kg/m2 - Stoly jsou sestaveny z  modulů, velkoobjemové záchytné vany a vybaveny systémem lamel proti vytažení při manipulací plechů magnety. Pro materiály s tloušťkou 0 –300 mm.

Pálicí rámy s nosností do 2400 kg/m2 - Alternativa k odsávacím stolům určená pro řezání kovů s maximální tloušťkou 300 mm. Rámy je možné dodat ve 3 velikostech. Ukládají se do prostoru pálicího stroje.

Odsávací stoly značky TIGEMMA zajišťují efektivní povrchového odsávání, které je v porovnání s odsáváním komerčně rozšířených stolů rovnoměrnější a účinnější. Plyn je vždy čistý na 99,99 %. Přečtěte si další informace o odsávacích stolech.

 

Máte dotazy? Chcete si domluvit schůzku?

Obraťte se na nás na:

+420 775 000 160 (Po - Pá: 8 - 17)
info@honkys-export.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a přijďte se poradit na osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Honkys export s.r.o , IČ: 28858808, se sídlem Kaprova 42/14, Staré město, 161 00 Praha 1, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace