Lantek

logo lantekŠpanělská společnost Lantek je světovým lídrem, který poskytuje softwarové systémy a řešení firmám pracujícími s plechy, trubkami a konstrukční ocelí.

Lantek má nejmodernější softwarový systém pro výrobu plechů a těžkých plechů s plazmovými a autogenními řezacími stroji: Lantek Expert Cut.

Lantek Expert Cut podporuje technologické prvky, jako jsou zkosení, smyčky a mosty. Tyto technologické prvky lze přiřadit ručně nebo automaticky podle materiálu/tloušťky.

Lantek Expert Cut také řídí různé typy hlav, nebo hořáků a zpracovává jakékoliv změny mezi nimi pro optimální podmínky řezání.

Lantek Expert Cut je schopen simulovat sekvenci řezání libovolného plazmového, nebo autogenního stroje ve 3D a poskytuje tak silný nástroj, který zabraňuje nežádoucímu chování v reálném provozu.

 

Dalšími důležitými rysy jsou:

  • Multi hořák
  • Geometrické značení s několika možnostmi značení na základě dostupných značkovacích zařízení: prášek, děrovač, řez, inkjety, vrtačka, razítko, hydraulické značení atd.
  • Ohýbače: otáčivé a trojité hořáky
  • Mikro-spoje k ukotvení části na desku
  • Automatické/manuální evakuace, vykládací systém, zastavení stroje nebo mikrokloubků
  • Úkosy pro vytvoření šikmého řezu (ovládání trojitých a rotačních hořáků)
  • Mosty ke snížení počtu značení a času řezu
  • Průběžný řez, který umožňuje automatický průběžný řez mezi různými díly, což snižuje čas obrábění a náklady
  • Lineární řez pro obdélníkové/čtvercové části

 

Máte dotazy? Chcete si domluvit schůzku?

Obraťte se na nás na:

+420 775 000 160 (Po - Pá: 8 - 17)
info@honkys-export.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a přijďte se poradit na osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Honkys export s.r.o , IČ: 28858808, se sídlem Kaprova 42/14, Staré město, 161 00 Praha 1, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace