Odsávané stoly s 99% účinností odvodu a filtrace plynu

odsávaný stůl

Vsaďte na skvělé pomocníky pro termické dělení kovů

Odsávané stoly patří k základní výbavě každého provozu, na kterém probíhá termické dělení kovového materiálu. Během řezu totiž vznikají zdraví škodlivé plyny, které je třeba neustále odsávat a filtrovat. A právě odsávací stoly dokážou tento plyn odvádět díky speciálním vnitřním vanám. Stůl tedy slouží jako lapač plynů a zároveň jako pracovní místo pro zakládání a řezání plechů.

 

Ke stolu je potrubím připojeno filtrační zařízení. Díky němu je plyn čistý na 99,99%. Ano, takovou účinnost mají odsávané stoly, které Vám naše společnost HONKYS a.s. dodává. Účinnost ovšem není jedinou předností těchto stolů a jejich filtrací. Kromě toho vás jistě potěší také velice přijatelná cena, bezporuchový chod a životnost stolů, které vydrží na pracovištích i více než 10 let (a to aniž byste je museli servisovat nebo nějak dále upravovat).

Přednosti odsávaných stolů od výrobní společnosti TIGEMMA

  • Možnost výběru ze 3 typů odsávaných stolů za velmi přijatelné ceny
  • 99,99% účinnost v čištění škodlivých plynů při termickém dělení kovů
  • Bezporuchovost a dlouhá životnost více než 10 let bez nutnosti servisu a úprav
  • Perfektní izolace na dvířkách každé sekce pro dokonalé odsátí veškerého plynu

Poznejte rozdíly mezi nabízenými typy stolů

Do svého provozu si můžete vybrat ze 3 druhů odsávaných stolů, které pro vás vyrábí přední společnost TIGEMMA, a které Vám rádi dodáme. Jsou to:

 

  • Lehké stoly určené pro plazmové řezání a materiály s tloušťkou maximálně 50 mm. Tyto stoly mají rozměry až 2 x 6 metrů.
  • Střední stoly, které jsou určené jak pro plazmové, tak pro autogenní řezání materiálů s tloušťkou maximálně 250 mm. U těchto stolů je rozměr v podstatě neohraničený.
  • Stoly těžké řady, na kterých lze zpracovat materiál do tloušťky 300 mm.

A jako alternativu k odsávaným stolům ještě nabízíme Pálicí rámy s nosností do 2400 kg/m2, které se ukládají do prostoru pálicího stroje.

jednotlivé části odsávacího stoluJak se odsávané stoly instalují a udržují

Pokud si vyberete stůl z naší nabídky, rádi zajistíme jeho instalaci u vás na pracovišti. Zvládneme to během jednoho dne nebo i několika hodin. Záleží na tom, jak velký stůl zvolíte. Co se však týče jeho pravidelné údržby, to už jistě zvládnete sami. Není to totiž nic složitého. Stačí jednou za čas sundat lamely a mřížku a vyčistit stůl od hrubých nečistot.

Cena těchto stolů může být od 50.000 Kč do 6.000.000 Kč a víc. Záleží pochopitelně na velikosti Vámi vybraného stolu. K těmto stolům Vám navíc rádi poskytneme servis, anebo Vám nabídneme i další výroby jako je samostatný stroj, filtrace nebo plazmový zdroj.

 

 

 

 

Máte dotazy? Chcete si domluvit schůzku?

Obraťte se na nás na:

+420 775 000 160 (Po - Pá: 8 - 17)
info@honkys-export.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a přijďte se poradit na osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Honkys export s.r.o , IČ: 28858808, se sídlem Kaprova 42/14, Staré město, 161 00 Praha 1, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace