Partneři

Představujeme Vám klíčové partnery naší společnosti. Všichni partneři patří mezi světoznámé značky a jsou garancí kvality.

 

Partneři

Kjellberg

Kjellberg

Německá společnost Kjellberg Finsterwalde Plasma und Maschinen GmbH je výrobcem jak plazmových zdrojů pro termické dělení kovového materiálu tak i spotřebních a náhradních dílů.

Lincoln Electric

Lincoln Electric

Lincoln Electric je předním světovým hráčem v oblasti obloukového sváření, robotických svářecích systémů a plazmovém a kyslíkovém řezání.

RAVEO s.r.o.

RAVEO s.r.o.

Společnost RAVEO s.r.o. působí na českém a slovenském trhu, kde nabízí komponenty pro pohonnou techniku. Zaměřujeme se na průmyslové aplikace, kde je vyžadován pohyb a polohování.

Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric

Výroba a dodávky elektrických rotačních a elektronických součástek pro automobilový průmysl pro evropský trh.

Metuz s.r.o.

Metuz s.r.o.

služby v oblasti návrhu a realizace pozemních staveb

ČSOB leasing

ČSOB leasing

Nabízí širokou škálu produktů, jejichž předmětem je financování pořízení či užívání produktivního majetku.

ORLÍK-KOMPRESORY

ORLÍK-KOMPRESORY

Firma ORLÍK-KOMPRESORY výrobní družstvo je ryze českou společností zabývající se vývojem, výrobou a prodejem kompresorů již od roku 1954, což je řadí mezi významné české výrobce kompresorů.

GCE

GCE

Společnost GCE s.r.o. je světovou jedničkou v oboru autogenu a zařízení pro kontrolu plynu s více než 100 lety zkušeností v oblasti manipulace s průmyslovými, lékařskými a speciálními plyny.

Tigemma

Tigemma

Česká společnost Tigemma (externí odkaz) (nové okno) s.r.o. se nachází ve městě Bělotín a je výrobcem filtračních zařízení a odsávacích stolů. Do jejich výrobního programu dále patří: průmyslové digestoře, pálicí rámy, průmyslové panty a další služby.

Hypertherm

Hypertherm

Americká společnost Hypertherm Inc. je výrobcem jak plazmových zdrojů pro termické dělení kovového materiálu tak i spotřebních a náhradních dílů.

Formica

Formica

Slovenská společnost Formica s.r.o. se nachází ve městě Nitra a je výrobcem jak plazmových zdrojů pro termické dělení kovového materiálu, tak i svářecích zdrojů.

Emporio Exclusive s.r.o.

Emporio Exclusive s.r.o.

Společnost Emporio exclusive s.r.o. působící v oboru demolice, zemní práce, výkopové práce, recyklace a likvidace odpadu a stavební činnost

Máte dotazy? Chcete si domluvit schůzku?

Obraťte se na nás na:

+420 775 000 160 (Po - Pá: 8 - 17)
info@honkys-export.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a přijďte se poradit na osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Honkys export s.r.o , IČ: 28858808, se sídlem Kaprova 42/14, Staré město, 161 00 Praha 1, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace