Plazmová technologie

plazmová řezačka hifocus          plazmová řezačka honkys          plazmová řezačka smartfocus

 

Nabízíme plazmové zdroje předních světových výrobců Kjellberg a Formica, které ve spolupráci s výrobcem nabízíme pod vlastní značkou Honkys Plasma HPL. Kombinace špičkových zdrojů se stroji Honkys umožňuje řezání plazmovým obloukem s nejvyšší možnou kvalitou. Při řezání můžete rovněž používat nejnovější technologie v oboru plazmového řezání. Mezi ty patří patentovaná technologie TRUE HOLE, která produkuje podstatně lepší kvalitu otvoru, nebo CONTOUR CUT SPEED pro řezání malých kontur zejména v měkké oceli.

Nabízené plazmové zdroje

Plazmové zdroje německého výrobce Kjellberg

Série HiFocus i neo – high-precision systémy (CONTOUR CUT SPEED)

Série FineFocus – precise systémy

Série PA-S W – cost-efficient systémy

Série CutFire – vzduchové plazmy

Série Smart Focus – vynikající výsledky, řezání v rozmezí 1-80 mm

 

Plazmové zdroje slovenského výrobce Formica

Série ForCUT s hořákem MTHW – pro vysoce kvalitní řezy

Série ForCUT s hořákem MAXIMIZER 300 – pro kvalitní řezy

Série ForCUT s hořákem MTW – pro standartní řezy

Série ForCUT s hořákem EL120 – vzduchové plazmy

 

Vybavení plazmových zdrojů

Plazmové zdroje HiFocus mohou mít automatickou plynovou konzoli. To znamená, že mohou být řízeny přímo z CNC stroje, bez nutnosti dalšího zásahu operátora. Navíc se zde nabízí možnost značení plazmou, probíhající plně automatizovaně ze systému, aniž by operátor musel dělat dodatečné úkony.

Příklad – CNC stroj přepne plazmu na režim značení, vyznačí na výpalku daný nápis a poté CNC stroj přepne plazmu do režimu řezu. Stroj začne řezat (pálit) výpalek, který má již značení plazmou. Celý tento proces může probíhat automatizovaně. Společnost HONKYS Export s.r.o. pro precizní značení doporučuje použít značicí plyn Argon (Ar).

Plazmové zdroje ForCUT jsou vybavené pouze ruční plynovou konzolí, mají však možnost značení plazmou. To u těchto strojů probíhá v ručním režimu. Operátor tak musí nastavit plazmu na značení a poté zpět na řezání.

 

 

Máte dotazy? Chcete si domluvit schůzku?

Obraťte se na nás na:

+420 775 000 160 (Po - Pá: 8 - 17)
info@honkys-export.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a přijďte se poradit na osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Honkys export s.r.o , IČ: 28858808, se sídlem Kaprova 42/14, Staré město, 161 00 Praha 1, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace