Prodej CNC strojů

Se zkušeností více než 10 let vyrábíme CNC stroje přesně podle vašich technických požadavků. Na prvním místě je pro nás vaše spokojenost, a proto navrhujeme, dodáváme, montujeme a uvádíme do provozu zařízení, která slouží spolehlivě po dlouhá léta. A navíc přitom zaškolíme vaši obsluhu a poskytneme záruční a pozáruční servis.

Využijte spolupráce přímo s výrobcem! Jsme ryze česká společnosti, díky čemuž vám můžeme nabídkou ekonomicky výhodné řešení.

 „Naši techničtí experti jsou tu pro vás a společně se přesvědčíte o správné volbě každé části stroje. Jednáme v češtině, angličtině nebo v ruštině. Nemáme tudíž žádné jazykové bariéry a rychle, bez čekání a zbytečných nedorozumění dosáhneme vzájemné dohody.“

Jiří Polák, ředitel společnosti HONKYS Export s.r.o.

 

Spolupráce s výrobcem má své výhody

  • profesionální přístup při výběru technického řešení,
  • příznivé ekonomické návrhy,
  • spolehlivost zařízení,
  • rychlé reakce na všechny dotazy,
  • kvalifikovaný servis,
  • podpora po celou dobu životnosti zařízení.

Jak objednat výrobu CNC stroje

Vaším úkolem je pouze specifikovat požadavky svého provozu. Na základě tohoto pro vás vybereme nejlepší technické řešení. Nabídneme vám přitom hned několik možností a každou s vámi prokonzultujeme. Vysvětlíme vhodný výběr komponent a zodpovíme veškeré dotazy, které na nás a navrhované řešení budete mít. Čerpat můžete ze zkušeností našich konstruktérů, servisních techniků i obchodně-technického oddělení.

 

HONKYS EXPERT

HONKYS EXPERT

HONKYS PROFI

HONKYS PROFI

HONKYS PRIMA

HONKYS PRIMA

HONKYS EKO

HONKYS EKO

HONKYS EXCLUSIVE

HONKYS EXCLUSIVE

HONKYS EKO LASER

Máte dotazy? Chcete si domluvit schůzku?

Obraťte se na nás na:

+420 775 000 160 (Po - Pá: 8 - 17)
info@honkys-export.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a přijďte se poradit na osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Honkys export s.r.o , IČ: 28858808, se sídlem Kaprova 42/14, Staré město, 161 00 Praha 1, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace