Šroubové kompresory

kompresor Orlikkompresor

Šroubové kompresory jsou zapotřebí pro správné fungování pracoviště. Naši nabídku tvoří přístroje české značky ORLIK, jež má svou tradici a zkušenosti s výrobou již více než 60 let. Tyto šroubové kompresory produkují vysoce čistý stlačený vzduch.

 

Již v základní výbavě jsou kompresory vybavené filtrem, sušičkou a vzdušníkem. Stlačený vzduch je zapotřebí například pro zapálení plazmových hořáků. V některých případech jej lze použít také jako vířivý nebo dokonce řezací plyn plazmy pro otevírání sekčních dvířek stolu nebo pro čištění filtračních patron.

 

Nabízené šroubové kompresory

Ve spolupráci s firmou ORLIK dodáváme několik typů šroubových kompresorů.

 

Šroubové kompresory 4 - 90

Mikroprocesorově řízené šroubové kompresory, určené pro trvalý provoz, s plně automatickým řízením chodu kompresoru v závislosti na odběru stlačeného vzduchu.

 

Obecná charakteristika šroubových kompresorů řady ORL 4 - 90 X

  • unikátní mikroprocesorová řídící jednotka, umožňující řízení dalších až 3 kompresorů bez nutnosti osazení těchto kompresorů další řídící jednotkou. Obsahuje uživatelské funkce pro dálkový dohled i řízení okolních technologií
  • šroubový blok renomovaného světového výrobce
  • kompresor obsahuje řadu kontrolních a bezpečnostních prvků zajišťujících bezproblémový chod kompresoru

Kompletní nabídku a přehled technických parametrů si můžete prohlídnout přímo na stránkách výrobce.

 

 

Máte dotazy? Chcete si domluvit schůzku?

Obraťte se na nás na:

+420 775 000 160 (Po - Pá: 8 - 17)
info@honkys-export.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a přijďte se poradit na osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Honkys export s.r.o , IČ: 28858808, se sídlem Kaprova 42/14, Staré město, 161 00 Praha 1, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace