Vybíráme vhodný stroj k řezání plechů, kovů a trubek

Naše společnost HONKYS Export s.r.o. je českým výrobcem profesionálních CNC strojů. Jejich vývojem a návrhy se zabývá více než 10 let a po dlouholetých zkušenostech v oboru již můžeme říci, že pro vaše procesy najdeme vždy to nejoptimálnější řešení. A tím myslíme nejen řešení, které Vám zajistí výborné výsledky, ale také řešení, které nízkou spotřebou energií a komponent šetří vaše peníze.

 

Z toho vyplývá, že Vám nenabízíme stroje jako na běžícím páse. Nejprve kalkulujeme a zjišťujeme, jaké plechy o jaké tloušťce chcete řezat, jaké budete chtít výpaly, jaká má být výsledná kvalita obráběných materiálů, nebo také jaké náklady chcete vy sami alokovat na jeden výpalek. Teprve potom Vám můžeme doporučit vhodnou technologii pro vaše konkrétní řezání plechů, kovů a trubek.

Jaké stroje Vám doporučujeme pro řezání kovových materiálů

V našem portfoliu máme pálicí pracoviště (řezací stroje) ovládané CNC systémy. Tyto stroje jsou určeny pro termické dělení kovového materiálu, a to zejména plechy a trubky z černé oceli, nerezu, mědi, mosazi a dalších slitin. K pálení těchto materiálů využívají stroje jak plazmovou, tak autogenní a laserovou technologií. Jinými slovy:

„Naše firma vyrábí stroje pro řezání plechů a trubek formou termického procesu, kdy se řezaný materiál buď spaluje a taví, nebo se narušuje jeho molekulární mřížka laserem, přičemž se materiál rovněž taví a odpařuje."

- Vladimír Honkyš, vedoucí výzkumu a vývoje HONKYS Export s.r.o.

Přečtěte si více o plazmové a autogenní technologii

Abychom Vám více přiblížili efektivitu jednotlivých pálicích technologií, které naše stroje využívají, sepsali jsme pro vás několik zajímavých článků z oblasti tepelného zpracování kovů.

 

Také Vám navrhneme vhodný stroj pro řezání plechů a trubek

Máte-li zájem o nový stroj k řezání plechů či trubek, specifikujte nám nejprve všechny vaše požadavky. Můžete nás kontaktovat na naší provozovně, nebo nám napsat prostřednictvím formuláře.

Máte dotazy? Chcete si domluvit schůzku?

Obraťte se na nás na:

+420 775 000 160 (Po - Pá: 8 - 17)
info@honkys-export.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a přijďte se poradit na osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost Honkys export s.r.o , IČ: 28858808, se sídlem Kaprova 42/14, Staré město, 161 00 Praha 1, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace